تبلیغات اینترنتی و اگهی اینترنتی در سایت نیازمندیهای همشهری تهران و کرج و دیگر استانها تبلیغات اینترنتی,اگهی رایگان,نیازمندیها,اگهی اینترنتی تحصيل در اروپا, لهستان. پذيرش رايگان :: مشاوره :: خدماتي ::

 

برای یافتن اگهی مورد نظر از جستجوی پیشرفته در انتهای سایت استفاده نمایید

ورود به پنل کاربری کاربران و ثبت نام برای درج اگهی تا اطلاع ثانوی برای رفع مشکل امنیتی سایت غیر فعال میباشد .


گروه های اگهی ها
كامپيـوتر
لوازم
آموزشي
املاک
وسايل-نقليه
خدماتي
بازار-كار
صنعتي
ارتباطي(موبایل-و-تلفن)
شخصي
هنري
خدمات-مسافرتی
متفرقهنیازمندیها

اخذ پذيرش و بورسيه تحصيلي از دانشگاههاي خارج از کشور


نیازمندیهای 1000نیاز
   اخذ پذيرش و بورسيه

اگهی های مرتبط
 2  خدمات روانشناسي و روان درماني
   شركت مهندسين مشاور نوين پارس -
   اخذ پذيرش و بورسيه تحصيلي از
  مشاوره و صدور گواهينامه Gost-R
  رتبه بندي انفورماتيک
  اعزام دانشجو
  پروژه و پايان نامه
  جذب و استخدام مهندسين
  بيمه ايران نمايندگي مولايي كد 20238
  وكالت و مشاوره حقوقي و كيفري
  مشاور حقوقي، وکيل پايه يک، چک،
  مشاوره خريد دستگاه ليزر
  مشاوره و راه اندازي خطوط توليد
  اجراي کليه پروژه هاي مديريت
  ويراستاري و مشاوره در تنظيم
  مراحل اخذ گواهينامه Gost-r جهت
  مؤسسه بين الملي رايان
  فروش شرکت پيمانکاري
  دوره هاي مشاوره مديريتي
  گواهينامهGOST:گواهي اتحاديه گمرکي
  مشاوره و آموزش سيستم هاي مديريت
  صدور گواهينامه GOST-R روسيه جهت
  مشاوره استاندارد ايزو آموزش
  معرفي انواع گواهينامه ها و
  اخذ ISO - CE - مجوزهاي صادرات
  موسسه حقوقي صلح ميانجيگري عدليه
  اخذ پذيرش تحصيلي و دانشجويي از
  وک***** کاري تخصص ماست 09392498556
  خدمات مشاوره در امور سرمايه
  کيفيت براي شرکتهاي بازرسي
  شرکت زرين تاج هکمتان
  هشدار در مورد CE نامعتبر
  اقامت اسان
  گواهينامهGOST:گواهي ثبت دولتي
  ترخيص کالا
  داروي ترک اعتياد مجيک 100% گياهي
  وکيل پايه يک دادگستري
  دعوت به همکاري از مشاورين سيستم
  مشاوره HSE
  مشاوره و اجراي تخصصي پايان نامه
  مقالات ISI نگارش مقالات
  بيمه رازي (اقدامي 210311)
  مشاوره حقوقي،انجام کليه پرونده
  صدور گواهينامه کليه
  تحصيل در هندوستان
  امور مهاجرت به كشور نيوزلند
  اعزام دانشجو به خارج"موسسه سروش
  تحصيل در دانشگاه فني و مهندسي
  مشاوره ، طراحي و پياده سازي
  ارائه طرح توجيهي

دانلود کنید


دانلود کامل ترین تقویم

1394 با تمامی مناسبتها

(حجم 300 کیلو بایت)

تقویم

***

دانلود دیکشنری

(حجم 8 مگابایت)

دیکشنری

 


شرح اگهی

تحصيل در اروپا, لهستان. پذيرش رايگان


تحصيل در دانشگاه مديريت و فناوري اطلاعات در لهستان ( University of Information Technology and Management in Rzeszow)

ازهمان ابتدا، فلسفه دانشگاه مديريت و فناوري اطلاعات، ارائه برنامه هاي تحصيلي ,کيفي طراحي شده براي جوانان بوده است. جواناني که به دنبال دانش و مهارت هاي بيشتري به منظور رقابت در بازار کار هستند و مشاغل موفقيت آميز را در تمدن عصر دانش دنبال مي کنند. کارکنان ما هرگونه تلاشي رامبذول مي دارند تا استانداردهاي تحقيقاتي علمي و تحصيلي را در رده هاي بالا فراهم کنند. ارزيابي مستمر از نيازهاي بازار و ساختار انعطاف پذير دانشگاه به ما اين امکان را مي دهد تا با سرعت بالاتري موارد تحصيلي خود را با نيازهاي بازار وفق دهيم ، ارتقا دهيم و به روز کنيم.
UITM يکي از رهبران بازار در حيطه فرآيند تدريس به منظور دستيابي به جديد ترين راه حل هاي ITمي باشد. ما همکاراني در سراسر دنيا داريم و دانشجويان ما مي توانند هم در Rzeszów و هم در ديگر کشورها به تحصيل بپردازند. از اين رو دانشجويان نه تنها فرهنگ لهستاني را فرا مي گيرند و با اين قسمت از اروپا آشنا مي گردند بلکه با ديگر همسالان خود از سراسر جهان نيز آشنا مي گردند.
از آنجايي که لهستان قسمتي از اروپاست که بطور چشمگيرانه اي روبه رشد رفته است، دانش و مهارت هاي موجود در دانشگاه ما به شما در يافتن مشاغل مورد علاقه تان در دنيا کمک خواهد کرد.
ما شما را دعوت مي کنيم تا به دانشگاه ما بياييد و به تحصيل بپردازيد. ما محيطي گرم و دوستانه را براي شما فراهم مي کنيم و هر زمان که احتياج داشته باشيد به ياري شما مي آييم. ما همه تلاش خود را به کار مي گيريم تا شما اقامتي لذت بخش و مفيد داشته باشيد.
انتخاب مناسب کارکنان دانشگاهي يکي از برجسته ترين موفقيت هاي اين دانشگاه است. تنها بهترين ها مي توانند واحد درسي خود را بنويسند بدين دليل است که دانشجويان ما دانش و مهارتهاي عملي را در محبوب ترين مهارت ها در بازار شغلي اکتساب مي کنند.

فناوري اطلاعات : برنامه سه ساله کارشناسي
دانشکده فناوري اطلاعات، تحليل گران و متخصصان اطلاعات را آموزش مي دهد. فارغ *****حصيلان ، با رياضيات و ابزار اقتصادي براي طراحي شبکه هاي محلي و جهاني آشنا هستند. آنها قادرند که:
• شبکه هاي محلي و جهاني را طراحي کنند
• از شبکه هاي محلي و جهاني به عنوان ابزارهايي براي پشتيباني از اجراي پروژه هاي اقتصادي استفاده کنند.
• تحليل هايي در بخش فناوري اطلاعات با تاکيد برروي شبکه هاي جهاني انجام دهند.

فارغ *****حصيلان در شرکت هاي IT، مراکزي که از فناوري اطلاعات بهره مي گيرند و در مراکز پردازش داده هاي اقتصادي استخدام مي شوند.

نمونه واحد ها :
اقتصاد خرد، اقتصاد کلان، رياضيات، آمار، اقتصاد سنجي، برنامه نويسي مقدماتي، تحقيق در عمليات ، پايگاه داده ها، شبکه هاي کامپيوتري ، طراحي سيستم هاي اطلاعاتي
مديريت بين المللي : برنامه سه ساله کارشناسي
دانشجويان طيف وسيعي از موضوعات مرتبط با علم اقتصاد را با تاکيد بر جنبه هاي مختلف مديريت در شرکت هاي بين المللي بررسي مي کنند. در دوره تحصيل دانشجويان برنامه ريزي و اداره شرکت ها در بازار جهاني را فرامي گيرند. آنها همچنين شيوه حل مشکلات و استفاده از IT درمديريت شرکت را مي آموزند.
فارغ *****حصيلان هم مي توانند شرکت هاي خود را به خوبي اداره کنند و هم مي توانند در ديگر شرکت ها منصب مديريت مياني را عهده دار شوند.
نمونه واحدها:
اقتصاد خرد ،اقتصاد کلان، مباني مديريت، حسابداري، مکاتبات بازرگاني، ارتباطات بين فرهنگي، مديريت کيفيت جامع (TQM)، بازارهاي بين المللي.

مديريت هتل داري : برنامه سه ساله کارشناسي
دانشجويان در زمينه اقتصاد و مديريت هتل داري دانش به دست مي آورند. اين برنامه شامل موضوعات زير است : سيستم هاي انگيزشي، نقش زيبايي شناسي، عامليت و طرح هاي رنگ در هتل ها، هتل داري به عنوان بخشي از فرهنگ متحد، رضايت مشتري و روش هاي تحقيق وظيفه شناسي، برنامه هاي وظيفه شناسي و اصول و شکل هاي مهمان نوازي. کلاس هاي عملي قسمت مهمي از برنامه را شامل مي شود.

فارغ *****حصيلان براي اداره و يا قبول مسئوليت مقام مديريت مياني در هتل ها و يا رستوران ها به علاوه بر آژانس هاي مسافرتي آماده مي شوند.

نمونه واحد ها :
جغرافي اقتصادي، نقشه خواني، خدمات الکترونيکي و تجارت از راه دور، اقتصاد جهانگردي، جغرافياي جهانگردي و فراغت، بازاريابي جهانگردي و هتل داري، مباني جهانگردي .


فناوري اطلاعات : برنامه دو ساله کارشناسي ارشد
فارغ *****حصيلان با ابزارهاي رياضي و کاربرد فناوري اطلاعات در پشتيباني از تحقيقات اقتصادي آشنا هستند .آنها مهارت ها و دانش لازم براي تصميم گيري هاي مرتبط با شرکت ها و نيز اقتصاد بين المللي را دارا هستند.
آنها اين توانايي را دارند تا:
• از فناوري اطلاعات به منظور اداره اطلاعات و فرآيند هاي اقتصادي استفاده کنند
• تحقيقاتي در حوزه اقتصادي و فناوري اطلاعات انجام دهند با تکيه بر موضوعات زير:
- تعريف موضوعات تحقيق
- انتخاب ابزارهاي تحقيق و الگوهاي اقتصاد سنجي
- تحليل تجربي اطلاعات
- توانايي تفسير اطلاعات تجربي
فارغ *****حصيلان در شرکت هاي IT، مراکزIT و موسسات تحقيقاتي فناورآوري اطلاعات و در مراکز پردازش داده هاي اقتصادي به عنوان طراح، تحليل گر و برنامه نويسان سيستم استخدام مي گردند. ادارات و موسسات دولتي از طريق برنامه ريزي اقتصادي و پيش بيني احتمالات اداره مي شوند.

نمونه واحد ها :
آمار ، اقتصاد سنجي ، شبکه هاي کامپيوتر، خدمات الکترونيکي و تجارت از راه دور

مديريت بين المللي : برنامه دو ساله کارشناسي ارشد
دانشجويان جنبه هاي مختلفي از مديريت در زمينه فعاليت تجارت بين المللي را علاوه بر دانش اقتصاد عمومي فرا مي گيرند. يک نگرش خلاق در حل مشکلات تجاري در ذهن دانشجويان پرورش مي يابد. ديگر جنبه ها شامل: شرکت، محيط اقتصادي آن، توان اداره شرکت، تحليل و ارزيابي توان اجرايي شرکت، فرآيندهاي تصميم گيري استراتژيک کوتاه مدت و بلندمدت، مي باشند .فارغ *****حصيلان، مقامات بلند پايه مديريتي بدست خواهند آورد.

نمونه واحد ها :
ارتباطات بين فرهنگي، سيستم هاي اطلاعاتي درمديريت، مديريت پروژه، مديريت استراتژيک ، مديريت ارزش شرکت، اقتصاد کلان، مديريت منابع انساني، حقوق اقتصادي .

مديريت هتلداري: برنامه دوساله کارشناسي ارشد
اين برنامه طريقه استفاده از ابزارهاي مديريت را در زمينه موضوعات هتلداري آموزش مي دهد. موضوعات مديريت هتلداري درزمينه دانش اقتصاد عمومي عرضه مي گردند. دانشجويان مهارت هاي ارتباط با مشتريان داخلي و خارجي را بدست مي آورند. آنها چگونگي استفاده از سيستم هاي مديريت هتلداري را در هتل ها و رستوران ها فرامي گيرند و با روش هاي مديريت پرسنل آشنا مي گردند. فارغ *****حصيلان وظايف مديريتي رده بالا را در هتل ها و رستوران ها انجام مي دهند.

نمونه واحد ها :
روابط عمومي، مقدمه برمديريت هواپيمايي، گشترش امکانا ت توريست، مديريت مقصد، اصول خدمات و مهمان نوازي، مديريت منابع انساني

دوره براي تمام علاقمندان در دسترس مي باشد.


شهريه:
مواردي در مورد پرداخت شهريه:
- هزينه ثبت نام : EUR50
- هزينه امور اداري : EUR100

شهريه دروس :
- دوره کارشناسي 3 ساله: EUR1500( هر ترم )
- دوره کارشناسي ارشد 2 ساله :EUR1750 ( هرترم )

پذيرش :
اخذ پذيرش توسط نماينده رسمي و انحصاري دانشگاه در لهستان و نماينده ايشان در ايران به صورت کاملا رايگان ميباشد. لطفا جهت اطلاع از مدارک مورد نياز به بخش فارسي وب سايت دانشگاه مراجعه يا مستقيما با نماينده اين دانشگاه به زبان فارسي تماس بگيريد. شروع کلاسها از اول اکتبر هر سال و اخرين مهلت براي ارسال مدارک تا آخر مهر ميباشد.
http://en.wsiz.rzeszow.pl/studies_in_english.htm

کار هنگام تحصيل :
دانشجويان ميتوانند 25 ساعت در هفته بسته به توانمندي خودشان مشغول به کار شوند. علاوه بر اين کار در سراسر تعطيلات تابستاني در لهستان قانوني و امکان پذير ميباشد.دانشجويان همچنين ميتوانند در تعطيلات تابستاني از طريق موسسات اعزام نيروي کار به امريکا در لهستان اقدام به اخذ ويزاي کار و تعطيلات امريکا بنمايند.مدت اين ويزا حداکثر پنج ماه ميباشد .دانشجويان ميتوانند بعد از اتمام دوره تحصيلي اقدام به اخذ ويزاي دوره انترني به مدت حداکثرهجده ماه در امريکا بنمايند .
جهت کسب اطلاعات بيشتر به وب سايت اين دانشگاه مراجعه فرماييد.
www.wsiz.rzeszow.pl
عليرضا عربشاهي
0048-518610326تلفن تماس در لهستان:
تلفن تماس در ايران: 09364462500
Email: w41813@poczta.wsiz.rzeszow.pl
a.arabshahi@hotmail.com


اعتبار این اگهی تمام شده است
بازديد:


با توجه به تعداد زياد آگهي در 1000نیاز، لطفا در كسب اعتبار و اعتماد آگهي دهنده، دقت كافي مبذول داريد و يا اگر در مورد آن پرسشي داريد، بصورت مستقيم با آگهي دهنده تماس بگيريد .

بنابراين مدیریت سايت 1000نیاز از پاسخ به پرسشهاي شما در مورد محتواي آگهي‌ها معذور است وهیچ گونه مسئولیتی را نمیپذیرد .
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لطفا در صورت مشاهده تخلف در اگهی از قسمت تماس با ما , عنوان اگهی و نام اگهی دهنده که در زیر مشخصات اگهی قرار دارد را برایمان ارسال نمایید


آگهي هاي ويژه عكس دار

اخذ پذيرش و بورسيه تحصيلي از دانشگاههاي خارج از کشور


اگهی های مرتبط
02.08تهران

گواهينامه ايزو-دريافت

ISOچيست-مشاوره اخذISO –مزاياي داشتنISO-لزوم استفاده ...
09.18تهران

مشاوره و صدور گواهينامه

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما
گروه مهندسي شايگان مفتخر است با سالها تجربه در زمينه ...
09.18تهران

مشاوره و استقرار سيستم

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما
قابل توجه شرکت هاي پيمانکاري. ساختمان ، تاسيسات ، ...
12.16تهران

معرفي کالج هاي زبان

000
انگلستان ويزاي تحصيلي دانشگاه هاي معتبر و مورد ...
12.16تهران

تحصيل و اقامت در اتريش

توافقی
اخذ پذيرش تحصيلي از دانشگاههاي دولتي اتريش توسط موسسه ...
12.16تهران

مشاوره در امور کار، زندگي و

مشاوره در امور کار و زندگي در کانادا همراه و هميار ...
09.27تهران

وکيل پايه يک دادگستري و

توافقی
مهدي رسول زاده عضو رسمي کانون وکلاي دادگستري استان ...
09.27اصفهان

موسسه حقوقي آريا منش

انجام کليه خدمات حقوقي در کليه مراجع قضائي با همکاري ...
09.27تهران

کارگاههاي آموزشي

اينکه فروش فرآيندي مستقل و مؤثر در موفقيت کسب وکار و ...
09.27تهران

موسسه حقوقي صلح ميانجيگري

رایگان
موسسه حقوقي صلح ميانجيگري عدليه رايکا وکالت تخصصي در ...
09.27تهران

وکيل پايه يک دادگستري

پذيرش وکالت تخصصي و مشاوره حقوقي در زمينه هاي : حقوقي ، ...
09.27تهران

انجام کليه امور مالياتي

صعود يا سقوط...؟! انتخاب با شماست....! اينجا مجتمع ثبتي ...
09.27تهران

موسسه حقوقي صلح ميانجيگري

موسسه حقوقي صلح ميانجيگري عدليه رايکا وکالت تخصصي در ...
07.24تهران

وکيل ، مشاور حقوقي و وکالت

1
انجام کليه امور حقوقي ، خانواده و کيفري امور ملکي : ...
07.24تهران

مشاوره حقوقي و قبول وکالت

1
قبول وکالت کليه دعاوي: ( حقوقي * خانواده * کيفري ) توسط ...
07.24تهران

موسسه وکالت و مشاوره حقوقي

1
قبول وکالت کليه دعاوي و امور : حقوقي ** خانواده ** ...
07.24تهران

مشاوره حقوقي و وکالت تخصصي

1
وکيل و مشاوره حقوقي و قبول وکالت تخصصي خانواده توسط ...
07.23تهران

وکيل پايه يک دادگستري و

توافقی
مهدي رسول زاده وکيل پايه يک دادگستري و مشاور حقوقي در ...
07.10تهران

ثبت و صدور گواهينامه هاي

مشاوره ، آموزش ، پياده سازي ، بهبود مستمر نگهداشت ...
07.04تهران

مشاوره حقوقي رايگان توسط

000000
(((موسسه حقوقي و بين المللي منشور عدل و خرد))) ارائه ...
06.29تهران

مشاوره دريافت وام تعميرات

توافقی
وب سايت تخصصي مشاوره وام هونام تنها و اولين مرکز ...
06.29آذربايجان شرقي

مشاوره و انتخاب رشته بُرنا

1
انتخاب رشته اينترنتي متقاضيان و ثبت در سايت ...
06.09تهران

موسسه حقوقي بين المللي

تماس بگیرید
موسسه حقوقي بين المللي «دادپويان حامي» موسسه اي خصوصي ...
05.20تهران

وکالت

ارائه مشاوره و وکالت در کليه امور ...
05.20تهران

مشاوره روانشناسي رايگان

مشاوره روانشناسي رايگان خدمتي نوين در عرصه ي اينترنت ...
05.06اصفهان

تصفيه فاضلاب دامداري ،

شرکت آبسان سازه آپادانا با مطالعه بيش از 30 دامداري ...
05.05تهران

مشاوره حقوقي

بسمه تعالي ساده ترين راه حل مشکلات مشورت با اهل فن ...
04.25تهران

وکيل پايه يک و مشاوره حقوقي

ارائه خدمات حقوقي تخصصي توسط وکيل پايه يک دادگستري، ...
04.25تهران

مشاوره حقوقي و وکالت موسسه

مؤسسه حقوقي رواق عدالت با وکلاي پايه يک مجرب، متعهد و ...
04.25تهران

دپارتمان امور اراضي

توافقی
اراضي ، املاک ، ثبت و شهرداري موسسه حقوقي داد پويان ...
04.25تهران

دپارتمان امور گمرکي

توافقی
دپارتمان امور گمرکي موسسه حقوقي دادپويان حامي ، مرکز ...
04.25تهران

ثبت برند در کرج

توافقی
گروه تخصصي ثبت علامت تجاري (برند) در کرج گروه حقوقي و ...
04.25تهران

وکيل پايه يک موسسه

مؤسسه حقوقي مجد عدالت، تحت نظارت بنياد وکالت ايران با ...
04.25تهران

دپارتمان امور پيمانکاري

توافقی
پروژه هاي عمراني حجم زيادي از اسناد و قراردادها را در ...
04.25تهران

نگارش طرح توجيهي و اخذ جواز

تماس بگیرید
شرکت بهين صنعت ياب با تجارب ارزنده خود و فعال در زمينه ...
04.08تهران

CE

CE MARKچيست-اخذCE-گواهينامهCE-نشانCE كشورهاي عضواتحاديه ...
03.25تهران

جذب و تامين نيروي مهندس

به مهندسين بازنشسته يا بالاي 5 سال در رشته هاي ژئوتکنيک ...
03.25تهران

مشاوران امين پايتخت- رتبه

مشاوران امين پايتخت با بيش از يک دهه تجربه و نامي آشنا ...
02.15تهران

گروه کارشناس رسمي دادگستري

نويد جبارزاده - کارشناس رسمي دادگستري تلفن هاي تماس ...
12.11تهران

دکتر مهاجري مشاور برندينگ

دکتر مهاجري مشاور برندينگ ,بروزترين تکنيک ها مشاوره ...
11.16تهران

مشاوره پروژه هاي مهندسي

توافقی
مشاوره و طراحي مهندسي شيمي طراحي، مدل سازي و شبيه سازي ...
10.27تهران

مشاورتلفني ارتباطي ايمن و

مشاوره تلفني در زمينه هاي مختلف از طريق تلفن موسسه ...
10.27تهران

مشاوره حقوقي در هر زمان و

موسسه مشاور تلفني خدمات مشاوره حقوقي را از طريق تماس ...
10.27تهران

مشاوره تحصيلي و برنامه

موسسه مشاور تلفني خدمات مشاوره تحصيلي و برنامه ريزي را ...
10.25تهران

بيمه عمر و سرمايه گذاري

بيمه ايران نمايندگي ايزدي, [۲۷.۱۲.۱۵ ۱۴:۱۲] از امروز به ...
10.25تهران

صدور گواهينامه ايزو و

خانه ايزو ايران صدور گواهينامه ايزو و آموزشي بين ...
10.17تهران

تحصيل – اقامت – خدمات

-اخذ اقامت دائم اروپا -اخذ اقامت کاري اروپا -اخذ پذيرش ...
09.06فارس

عرضه و فروش مکمل هاي

بزرگترين مرجع تخصصي مکمل هاي بدنسازي به مرجع تخصصي ...
09.04تهران

فال آينده:: فال تاروت::فال

فال و مشاوره "تاروت کبير" روي خط تلفن" سردرگميد؟ ...
09.01تهران

پذيرش دانشگاهي و اعزام

1000
نگران آينده تحصيلي فرزندان خود نباشيد پذيرش از ...
09.01تهران

درباره Irexporters.com

www.irexporters.com متعلق به شرکت ماني فن خاورميانه مي باشد که ...
07.28تهران

مشاوره استقرار و پياده

مشاوره استقرار و پياده سازي سيستم هاي مديريت و اخذ ...
07.28تهران

خدمات مشاوره بازاريابي و

دپارتمان مشاوره بازاريابي و توسعه فروش « گروه شايگان » ...
07.24تهران

دريافت نشان CE و نشان GOST

تماس گرفته شود
مشاوره رايگان اخذ گواهينامه و نشان استاندارد اروپايي ...
07.07تهران

مشاوره اقتصادي

مشاوره اقتصادي كاملا عملي و100در صد كاربردي ويژه كليه ...
06.20تهران

مرکز مشاوره ودرمان قطعي

مرکز مشاوره ودرمان قطعي ترک اعتياد نگاه سبز فرديس و ...
06.18تهران

اقامت در ترکيه از طريق

دنبال ازدواج با يک ايراني يا يک خارجي در خارج از ايران ...
06.18خراسان

ارائه طرح توجيهي ، business plan

توافقی
ارائه طرح توجيهي آزمايشگاه تشخيص طبي ،ساخت هتل،حمل و ...
06.18تهران

مشاوره رايگان خانواده

http://kanon-ir.com/%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87.html ...
05.31تهران

مشاوره ازدواج

با توجه به پر بودن ساعات از مشاوره بدون تعيين وقت قبلي ...
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   

جستجوهای مرتبط :
تحصیل در اروپا. تحصیل در لهستان. تحصیل رایگان. اخذ اقامت. تحصیل در خارج از کشور. تحصیل در پراگ. تحصیل دراسپانیا. تحصیل درکانادا |
تبلیغات اینترنتی ،آگهی رایگان،نیازمندیها

اگهی رایگان,تبلیغات رایگان,نیازمندیها,تبلیغات اینترنتی        

اگهی رایگان,تبلیغات رایگان,نیازمندیها,تبلیغات اینترنتی

اگهی رایگان /درج اگهی رایگان /نیازمندیها/ تبلیغات اینترنتی/ درج اگهی اینترنتی/تبلیغات رایگان/نیازمندیهای همشهری/نیازمندیهای ایران/  تبلیغات اینترنتیِ رایگان


لینکهای تبلیغاتی :

کد ساعت عروس - سالن زیبایی - آرایشگاه -   کاشت ناخن   زیبا سازی وبلاگ - تبلیغات رایگان - - فروشگاه اینترنتی - رنگ و مش - لیزر سبز- لیزر سبز - پاپ اپ -   - آموزشگاه آرایشگری  نیازمندیهاعروس تهران - آموزشگاه - تبلیغات  عروس- اینترنتیآرایشگاه جردن  کراتینه مو  اکستنشن  آرایشگاه پیروزی  سالن زیبایی       با توجه به تعداد زياد آگهي درسایت 1000نیاز ، لطفا در كسب اعتبار و اعتماد آگهي دهنده، دقت كافي مبذول داريد. جهت شروع درج آگهي، ابتدا روي لينك ثبت نام كليك كنيد و پس از پركردن فرم ثبت نام آگهي خود را ثبت كنيد.

نیازمندیهای 1000 نیاز مجری تبلیغات اینترنتی در ایران میباشد. اگهی هایتان را برای تبلیغات در اینترنت به ما بسپارید.
1000niaz.com  وب سایت 1000نیاز:    تاسیس سایت 1385

143e


Powered by MyCustomers-1.3.843   |  Copyright ©2018, نیازمندیها Enterprises Ltd.