تبلیغات اینترنتی و اگهی اینترنتی در سایت نیازمندیهای همشهری تهران و کرج و دیگر استانها تبلیغات اینترنتی,اگهی رایگان,نیازمندیها,اگهی اینترنتی آموزش ويلن :: موسيقي :: آموزشي ::

 

برای یافتن اگهی مورد نظر از جستجوی پیشرفته در انتهای سایت استفاده نمایید

ورود به پنل کاربری کاربران و ثبت نام برای درج اگهی تا اطلاع ثانوی برای رفع مشکل امنیتی سایت غیر فعال میباشد .


گروه های اگهی ها
كامپيـوتر
لوازم
آموزشي
املاک
وسايل-نقليه
خدماتي
بازار-كار
صنعتي
ارتباطي(موبایل-و-تلفن)
شخصي
هنري
خدمات-مسافرتی
متفرقه
Object:table.A
Prompt:No Publicities relatedObject:table.F
Prompt:No Publicities related


اگهی های مرتبط
 7  آموزش قدم به قدم سه تار
  تدريس خصوصي گيتار پاپ و كلاسيك
  آموزش ني
  تدريس گيتار الکتريک
  آموزشگاه چکاوک
  اموزش گيتار پاپ و تكنيكهاي
  تدريس خصوصي ويولن در تهران
  آموزش اختصاصي ترفندهاي آهنگسازي
  آموزش تار ، سه تار ، دف با تخفيف
  تنظيم و اهنگسازي,رکورد studio در
  آهنگسازي و تنظيم
  آموزشگاه موسيقي نسيم سحري
  آهنگسازي و تنظيم
  آموزش خصوصي سنتور و سه تار
  تدريس خصوصي پيانو و کيبورد
  آموزش تخصصي فلوت-استاد ناصر پور
  تدريس سنتور
  آموزشگاه موسيقي رادمهر
  تدريس فلوت کليد دار توسط محمد
  گيتار را در 30 جلسه به روش گوشي
  تدريس خصوصي و آموزشگاهي تمبک و
  آموزش تار و سه تار
  آموزش درام
  تدريس خصوصي ارگ و پيانو
  تار-سه تار-تنبک-استاد ميثم ملکي
  آموزش سلفژ و پيانو و گيتار
  آموزش تنبور در کرج
  تدريس خصوصي و حرفه اي کيبورد و
  آموزش ارگ و پيانو
  آموزش کيبورد
  آموزشگاه هنري جاودانه هاي پارس
  آموزش ساز سنتور
  آموزش سنتور
  آموزش گيتار پاپ تضميني
  آموزش گيتار سبک آکوستيک راک How To
  اموزش ارگ به صورت خصوصي
  آموزش حرفه اي موسيقي و آهنگسازي
  آموزش پيانو
  بسته ويژه آموزش دف مشق عشق
  تدريس آواز پاپ توسط وحيد دين
  نرم افزار آموزش سازدهني
  اموزش دف به شيوه نوين
  تدريس خصوصي ساز سه تار و عود-
  استوديو
  تدريس پيانو زير نظر اديب قرباني
  آموزش خصوصي سنتور و سه تار
  تدريس خصوصي گيتار کلاسيک و پاپ
  سالن تمرين
  گروه نوازي دف
  تدريس خصوصي و کوک پيانو

دانلود کنید


دانلود کامل ترین تقویم

1394 با تمامی مناسبتها

(حجم 300 کیلو بایت)

تقویم

***

دانلود دیکشنری

(حجم 8 مگابایت)

دیکشنری

 


شرح اگهی

آموزش ويلن

ويلن :

ارجحترين ساز ميان زهي ها با ميدان صوتي بسيار گسترده است ، درخشان ، روشن وبسيار چابك بوده با طيف وسيعي از طنين هاي غني ، زنگدار ، خشن ، ارامش بخش و.... ميباشد و به همين دليل امكانات گسترده اي را در اختيار اركستر ميگذارد.
ويلن سازي است كه تمامي فواصل كروماتيك عربي و فواصل كروماتيك مخصوص موسيقي ايراني و هر موسيقي ديگر را به راحتي اجرا ميكند .اين ساز داراي چهار سيم است و در هنگام نواختن روي شانه چپ نوازنده قرار ميگيرد ، ويلن به وسيله ارشه نواخته ميشود ، اين ساز چه به صورت تكنواز و چه به صورت هم نواز مهمترين عضو اركسترهاي كوچك و بزرگ محسوب ميشود.
در همنواز اركسترهاي بزرگ ويلن به دو گروه ويلن يك و ويلن دو تقسيم ميشود كه كار گروه ويلن يكها اجراي ملودي اصلي و نقش ويلن دومي ها هارموني قطعه ميباشد .
بسياري از اهنگسازان بزرگ جهان معتقدند كه ويلن قادر است انواع پاساژهاي تند و تزئيني و ماهرانه را به راحتي از هر ساز ديگر بهتر اجرا كند و البته از اين ساز به علت چابوكيش در ملودي هاي پر تحرك بسيار استفاده ميشود .
توضيحي درباره تاريخچه ويلن:
شايد ابتدا اين مسئله به نظر برسد كه ما بر اين راستا هستيم كه در مقوله ساز شناسي به صورتي گذرا و مختصر از معرفي سازهاي مختلف بگذريم اما ما در نظر داريم در معرفي هر ساز بسيار موشكافانه برخورد كنيم و همچون يك سايت تخصصي يك ساز تمامي مطالب گفته و نا گفته يك ساز را بيان كنيم با اين حساب ممكن است معرفي يك ساز و اساتيد ان در داخل و خارج از كشور به دراز بكشد واين از سر وسواس ما براي ارائه يك دايره المعارف كامل موسيقي است كه شايد در نوع خود منحصر به فرد نيز باشد بنابراين دست تمامي كساني را كه در رشته هاي نوازندگي سازهاي كلاسيك به هر صورت فعاليت دارند ميفشاريم و از همه انها براي همكاري نزديك وصميمانه دعوت ميكنيم باشد كه اين حركت سبب پيشرفت و معرفي موسيقي كلاسيك در ايران باشد.تارخچه ساز ويلن بخش اول:

در اين گفتار سعي خواهيم كرد به سئوالاتي همچون منشا و مبدا ساز ويلن چگونگي پيشرفت و توسعه ان در اروپا و جهان و تحوه تكامل اين ساز و اساتيد برجسته اين ساز در جهان بپردازيم. در اروپا تاريخچه ويلن به قرن 9 ميلادي باز ميگردد
البته شايد اين تاريخچه به اسيا باز گردد اما به درستي مشخص نيست ظاهرا كمتر از 450سال طول ميكشد تا نياز فرم امروزي براورده شود دليل اين مدعي رادر طول قرنهاي مختلف براي شكل گيري كلي الات موسيقي دانست

فرم اصلي سازهاي زهي به صورت يك تكه چوب خم شده كه توسط يك رشته كشيده به پايين دوش بسته ميشده است بوده است و رشته توسط يك حلقه يا پل تقسيم بندي شده بود.در فرمهاي تكامل يافته تر براي تسريع طنين از پوسته هاي لاك پوشت ، جعبه هاي چوبي يا مثانه خوك استفاده ميشد .

در توليد سازهاي زهي و بخصوص در دوفرم اصلي كه در دوران كلاسيك وجود داشتند
اين تمايز در فرم با يك تمايز در نوع استفاده ان همراه شد و ***** موسيقي درام پوليگونال اصيل تر از ان دوي ديگر و منحصرا براي اواز ضمينه هاي ديني و غنايي مورد توجه قرار گرفت و بعنوان يك وسيله محبوب در جشنها مورد استفاده ميشد.

در واقع ما ميتوانيم منشا شناسي ساز ويلن و سازهاي زهي را توسط نقشي كه رشته ها يا سمها ايفا ميكنند بررسي كنيم ، قديمي ترين سازهاي زهي توسط انگشتان دست رشته هاي سيم راتنظيم يا باز و بسته ميكردندشايد تنظيم سيمها ابتدا توسط يك تكه چوب انجام ميشده استتا قبل از اينكه hair-bow ايجاد شود

البته ممكن است كه اين تكه چوب تنظيم كننده رشته سيمها توسط اعراب وارد سازهاي زهي شده باشد ، ممكن است اين مسئله يعني تاريخچه تنظيم سيمها و منشا ان و محل ان كه ممكن است در اروپاي شمالي يا هند يا اسياي نزديك باشد هميشه در پرده اي در ابهام باقي بماندو يا شايد اين تغيير در چند نقطه به طور
همزمان اتفاق افتاده باشد

چنانكه ما از قزن 11 ميلادي به بعد دو وسيله تنظيم موسيقي ميابيم:
اول وسيله اي با pyriform ‘? pear-shaped
و دوم وسيله اي بيضي شكل كه تنها اندكي خم ميشده است و پشت دنده ها متصل ميشده است

برخي بر اين باورند كه ساز ويلن متعلق به يك امپراطوري هند در 5000 سال قبل از ميلاد بوده است و برخي ديگر نيز ريشه ان را به ايران و ساز رباب ميدانند وبرخي ديگر ريشه ان را در افريقا و حتي كشورهاي عربي ميدانند.
فرمهاي اوليه داراي سوراخي بودند كه بر روي ساز قرار داشت اما بعد ها اين سوراخ از بدنه ساز ها حذف شدند و اين ساز با چهار سيم سر اغاز ساز ويلن تكامل يافته در سالهاي اينده شد.
در اروپا از قرن 11 ما ميتوانيم ساز ويلن را به صورتي تكامل يافته تر بيابيم
معرفي
ويولن سازي است زيبا- چابک و پراحساس که داراي قابليتهاي بسيار وسيع مي باشبطوري که تمام علاقمندان موسيقي به حياتي آن در اجراي موسيقي اذعان دارند. اين ساز جادويي که علاوه بر تمام توانايي هاي اجرايي داراي ظاهري زيبا و دلربا مي باشد در ارکستر سمفونيك امروزي همراه با ساير اعضاء خانواده اش (ويولا- سلو و کنترباس) حدود 3/2 نوازندگان را به خود اختصاص مي دهند و به همين جهت از آنها به عنوان ستون فقرات ارکستر ياد مي شود و در اين خانواده نيز ويولن مهمترين وظيفه را به عهده داشته از نظر تعداد نيز بر ساير اعضاء مقدم است در طول تاريخ موسيقي هر از چند گاهي تلاشهايي صورت گرفته تا شايد بتوان اين وظيفه خطير ويلن را به گروه ديگري از سازها محول نمود که تمام اين تلاشها به نتيجه مثبت نرسيده و حتي نزديكترين خويشاوند ويولن که ويولن آلتو مي باشد نيز نتوانسته جايگزين مناسبي براي اين برادر کوچکتر خود باشد و ويولن همچنان در صف اول ارکستر سمفونيك مي درخشد و توانايي هاي بي بديل خود را به رخ مي کشد و هر دم ما را بر اين عقيده راسختر مي گرداند که :"براي اجراي موسيقي كلاسيك اگر ويولن نبودراهي نداشتيم مگر آنرا اختراع كنيم" (نقل به مضمون جمله اي از بتهوون).

پيشينه
در مورد موطن اصلي و زمان پيدايش ويولن نمي توان به طور حتم ويقين اظهار نظر کرد و مکاني را به عنوان موطن و تاريخي را به عنوان زمان آغاز پيدايش اين ساز در نظر گرفت اما مي توان گفت سازهاي زهي کششي (آرشه اي) - که اجداد ويولن به حساب مي ايند داراي قدمت بسيار طولاني مي باشند و بنا بر نظريهگروهي براي اولين بار پيش از ميلاد مسيح در سرزمين هندوستان به وجود آمده اند اما آنچه را ازتاريخچه ويولن مي توان به استناد نام برد مربوط به کنده کاري ها و نگاره هاي اروپايي از حدود سال نهصد ميلادي است که دراين کنده کاري ها و نگاره ها سازهايي قابل تشخيص مي باشند که جزو خانواده سازهاي زهي کششي محسوب مي شونداما تفسيراين نگاره ها ودريافت موضوعاتي از قبيل اينكه آيا ويولن تکامل يافته يكي ازاين سازها است ياا تمام اين سازها الگويي براي شکل گيري ويولن بودند؟
و در اين صورت سهم هر کدام درمسير تکامل ويولن چيست؟به يقين غير ممکن مي باشد ونظرياتي که امروزه ابراز مي شوند صرفا براساس گمانه هايي هستند که نزد محققين رواج و امکان بيشتري دارند و نه فرضياتي که از طرق علمي به اثبات رسيده باشند. اما سازهاي موجود
در نگاره هاي فوق الذکر را به چهار دسته به شرح زير تقسيم نموده اند :
1- ربک ( ( Rebec که هم خانواده لوت مي باشد ( بنا بر نظريه گروهي لوت از ساز بربط منشعب شده است)
2- فيدل (Fidlle) که در هنگام نوازندگي در برابر سينه نوازنده قرار مي گرفت و داراي سيم هاي واخوان مي بود که نمونه هاي مشابه اين ساز را امروزه در مناطقي مانند تركيه و افريقاي شمالي مي توان يافت.
آموزش ويلن در ايران داراي 2 بخش سنتي (ايراني) و کلاسيک جهاني مي باشد.
اعتبار این اگهی تمام شده است
بازديد:آموزش

با توجه به تعداد زياد آگهي در 1000نیاز، لطفا در كسب اعتبار و اعتماد آگهي دهنده، دقت كافي مبذول داريد و يا اگر در مورد آن پرسشي داريد، بصورت مستقيم با آگهي دهنده تماس بگيريد .

بنابراين مدیریت سايت 1000نیاز از پاسخ به پرسشهاي شما در مورد محتواي آگهي‌ها معذور است وهیچ گونه مسئولیتی را نمیپذیرد .
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لطفا در صورت مشاهده تخلف در اگهی از قسمت تماس با ما , عنوان اگهی و نام اگهی دهنده که در زیر مشخصات اگهی قرار دارد را برایمان ارسال نماییدObject:table.A
Prompt:No Publicities related


اگهی های مرتبط
09.27خوزستان

آموزش اختصاصي ترفندهاي

لطفا تماس بگیرید
آموزش هارموني و تئوري پاپ و جز در اهواز و خوزستان توسط ...
09.27خوزستان

تدريس پيانو+کيبورد پاپ و

لطفا تماس بگیرید
آموزش تخصصي و اختصاصي پيانو و کيبورد Pop&Jazz در خوزستان و ...
04.25تهران

آموزش موسيقي

تماس بگیرید
آموزشگاه موسيقي سارين با مجوز رسمي از وزارت فرهنگ و ...
04.25تهران

تدريس خصوصي گيتار کلاسيک و

توافقی
آموزش گام به گام و روان گيتار کلاسيک,گيتار پاپ(ريتم ...
04.25تهران

تدريس خصوصي موسيقي در منزل

تماس بگیرید
آموزش علمي و تضميني گيتار کلاسيک وپاپ,پيانو ...
10.17تهران

آموزش توسط مدرس خانم

00000
آموزش تار وسه تار وعود ويژه بانوان محدوده شرق ...
06.07تهران

آموزش موسيقي

موسيقي را از پايه بياموزيد 100% تضميني 4 جلسه 8 ساعت ...
05.12تهران

تدريس گيتار و مباني موسيقي

تماس بگیرید!!!
تدريس خصوصي گيتار بصورت کاملاَ علمي و همراه با متدهاي ...
04.08تهران

تدريس خصوصي گيتار توسط

ويژه بانوان توسط فارغ التحصيل کنسرواتوار موسيقي تهران ...
04.01تهران

کلاس آموزش نوازندگي پيانو

تدريس و آموزش خصوصي نوازندگي پيانو و کيبورد در سبکهاي ...
03.19تهران

آموزشگاه موسيقي نسيم سحري

200،000تومان
آموزش کليه سازها(پيانو،ويلن،گيتار،تار،سه ...
02.31تهران

شما هم مي توانيد يک موزيسين

شرکت فرهنگي هنري آواي سرزمين مهر با بيش از 22 سال سابقه ...
02.26تهران

همزمان با کسب افتخار بين

همزمان با کسب افتخار بين المللي ، گروه کر «طنين ...
02.15تهران

امير پارساي مجد

تماس بگیرید
ترانه سرا آهنگساز خواننده ميکس و مسترينگ ساخت ...
02.07اصفهان

آموزش ميکس مسترينگ

آموزش آهنگسازي با وي اس تي (vst,vsti)و ساز هاي واقعي و تنظيم ...
01.22تهران

آموزشگاه موسيقي سفير

دوره هاي آموزش موسيقي کودک(ارف) 50% تخفيف ترم بهار و دوره ...
01.05تهران

تدريس خصوصي ويولن و پيانو

آموزش تخصصي و آکادميک ويولن و پيانو توسط کارشناس ارشد ...
11.17تهران

گروه کر طنين شهر تهران عضو

گروه کر طنين شهر تهران عضو مي پذيرد گروه کُر طنين شهر ...
10.10تهران

موسسه افرارايان

موسسه فرهنگي ديجيتال لوح فشرده افرا رايان با هـدف ...
07.26تهران

آموزش خصوصي ارگ

آموزش خصوصي کيبورد(ارگ) کاملا حرفه اي و اصولي با ...
07.24تهران

آموزش تنبور در کرج

تنبور کرج از علاقمندان به اين ساز اهورايي که در کرج ...
07.17تهران

آموزش دف و تنبک توسط بامداد

هنر آموخته نزد اساتيدي چون: محمود فرهمند بافي، پژهام ...
07.17تهران

آموزش عود و سه تار توسط

از 9 سالگي فراگيري ساز سه تار را نزد جلال ذوالفنون و ...
07.17تهران

آموزش ويلن توسط آذين نصرتي

از 11 سالگي موسيقي را با ساز ويلن نزد مازيار ظهيرالديني ...
07.17تهران

آموزش پيانو توسط آيدين منعم

آموزش جدي پيانو را در سال 1376 با فرمان بهبود آغاز کرد. ...
07.17تهران

آموزش سلفژ و گيتار کلاسيک

ابتدا دوره‏هاي تئوري موسيقي و سلفژ را نزد مهدي قاسمي و ...
07.17تهران

تدريس پيانو زير نظر اديب

پيانو را زير نظر رضا الهاميان، محمد محمدي نسب و دلبر ...
07.17تهران

تدريس آواز زير نظر پوريا

فراگيري آواز را از سال 1374 زير نظرمرحوم رضوي سروستاني ...
07.17تهران

تدريس آواز پاپ توسط وحيد

ازسنين کودکي با موسيقي ارف آشنا شده و سپس از سال 1373 به ...
07.17تهران

تدريس سنتورو سلفژ زير نظر

موسيقي را از سنين نوجواني آغاز و سپس ساز سنتور را به ...
07.17تهران

آموزش آواز پاپ و کلاسيک

متولد 1346 تهران. موسيقي را با ساز سه تار در سال 1368 آغاز ...
07.17تهران

تدريس ويلنسل توسط محمد

فارغ *****حصيل هنرستان موسيقي و کارشناس موسيقي. ويلنسل ...
07.17تهران

تدريس گيتار زير نظر سينا

موسيقي را از سال 1379 و با نوازندگي ساز گيتار نزد افشين ...
07.17تهران

آموزش گيتار کلاسيک توسط

موسيقي را در چهارده سالگي با ساز گيتار، نزد رضا فدايي ...
07.13تهران

کلاس دف در تهران(مدرس خانم)

آموزش تخصصي دف نوازي در تهران توسط مدرس خانم در ...
07.13تهران

بسته ويژه آموزش دف مشق عشق

بسته آموزش دف مشق عشق شامل کتاب به همراه دو نرم افزار ...
07.13تهران

آموزشگاه مجازي موسيقي مشق

آموزش موسيقي مشق عشق در واقع يک آموزشگاه موسيقي بصورت ...
07.10تهران

تدريس خصوصي گيتار کلاسيک

جلسه ای 20000 تومان
آموزش گام به گام نواختن گيتار کلاسيک به صورت خصوصي با ...
07.09آذربايجان شرقي

بزرگترين فروشگاه فروش

بزرگترين فروشگاه فروش آموزش گام به گام تار ارسال به ...
07.07تهران

آموزشگاه موسيقي

210000ترمی
آموزش کليه سازها-ارف کودکان-آواز-پرکاشن-ني- ...
07.04تهران

عضويت در گروه کر قلمروغرب

گروه کر قلمروغرب تهران عضو ميپزيرد گروه کر قلمروغرب ...
07.01تهران

اموزش ارگ

____
استوديو سينا اموزش کاملا خصوصي و تضميني ارگ تعوري ...
07.01تهران

اموزش ارگ به صورت خصوصي

1000000
اموزش حرفه اي ارگ به صورت کاملا خصوصي اگر ميخواهيد يک ...
06.01تهران

تدريس خصوصي ارگ و پيانو

تدريس خصوصي ارگ و پيانو(نوازندگي- تئوري- هارموني...) ...
06.01تهران

آموزش تار ، سه تار ، دف با

تمام کلاسهاي موج در تايم کلاسي صبح داراي تخفيف ويژه مي ...
05.30تهران

تدريس خصوصي و حرفه اي

آموزش خصوصي کيبورد(ارگ) کاملا حرفه اي و اصولي با ...
05.26تهران

آموزش سازهاي

آموزش انواع ســــــازهـــــــــاي ...
05.14قم

تدريس خصوصي گيتار تضميني

توافقی
تدريس خصوصي گيتار در 4 ماه تضميني گيتار بزنيد و بخونيد ...
05.14تهران

وب سايت گروه هنري دل آوا

درود فراوان بر شما دوست و همکار هنرمند گرامي شما را ...
05.14تهران

آموزش آهنگسازي با کامپيوتر

60000 تومان
توجه توجه محصولي استثنايي آموزش کاربردي نرم افزار ...
05.10تهران

آموزش گيتار فلامنکو و پاپ

آموزش گيتار فلامنکو به صورت تخصصي و گيتار پاپ توسط ...
05.08تهران

آموزش تخصصي و خصوصي گيتار

آموزش تخصصي و خصوصي گيتار الکتريک راک، هوي‌متال، ...
05.05تهران

آهنگسازي و تنظيم

توافقی
تهيه ي آلبوم و تک آهنگ با بهترين کيفيت با توجه به بوجه ...
05.05تهران

آموزش گيتار

4000000
نواختن گيتار را در کمتر از 3 ماه به صورت حرفه اي ياد ...
05.04خراسان

تدريس خصوصي موسيقي در محل

تدريس خصوصي تئوري و عملي موسيقي در منزل شما تئوري: ...
05.04تهران

تدريس خصوصي پيانو

تدريس خصوصي پيانو در منزل شما با قيمت مناسب.ترجيحا ...
05.01تهران

آموزش ساز سنتور

آموزش خصوصي ساز سنتور . تدريس با کتابهاي استاد پايور و ...
04.21تهران

آموزشگاه موسيقي نسيم سحري

آموزش کليه سازهاي کلاسيک و ايراني و آواز از مبتدي تا ...
04.21تهران

استاد آواز کلاسيک و

استاد آواز کلاسيک و پاپ آموزشگاه نسيم سحري سعيد ...
04.21تهران

آموزش تخصصي سنتور استاد

موسيقي را از کودکي آغاز نمود، از سال 1370 نزد استاد رضا ...
 1  2  3  4  5   

جستجوهای مرتبط :
آموزش ويلن - تاريخچه ويلن - درباره ويلن - ويلن |
تبلیغات اینترنتی ،آگهی رایگان،نیازمندیها

اگهی رایگان,تبلیغات رایگان,نیازمندیها,تبلیغات اینترنتی        

اگهی رایگان,تبلیغات رایگان,نیازمندیها,تبلیغات اینترنتی

اگهی رایگان /درج اگهی رایگان /نیازمندیها/ تبلیغات اینترنتی/ درج اگهی اینترنتی/تبلیغات رایگان/نیازمندیهای همشهری/نیازمندیهای ایران/  تبلیغات اینترنتیِ رایگان


لینکهای تبلیغاتی :

کد ساعت عروس - سالن زیبایی - آرایشگاه -   کاشت ناخن   زیبا سازی وبلاگ - تبلیغات رایگان - - فروشگاه اینترنتی - رنگ و مش - لیزر سبز- لیزر سبز - پاپ اپ -   - آموزشگاه آرایشگری  نیازمندیهاعروس تهران - آموزشگاه - تبلیغات  عروس- اینترنتیساختمان  آرایشگاه جردن  کراتینه مو  اکستنشن  آرایشگاه پیروزی  سالن زیبایی       با توجه به تعداد زياد آگهي درسایت 1000نیاز ، لطفا در كسب اعتبار و اعتماد آگهي دهنده، دقت كافي مبذول داريد. جهت شروع درج آگهي، ابتدا روي لينك ثبت نام كليك كنيد و پس از پركردن فرم ثبت نام آگهي خود را ثبت كنيد.


نیازمندیهای 1000 نیاز مجری تبلیغات اینترنتی در ایران میباشد. اگهی هایتان را برای تبلیغات در اینترنت به ما بسپارید.
1000niaz.com  وب سایت 1000نیاز:    تاسیس سایت 1385


Powered by MyCustomers-1.3.843   |  Copyright ©2019, نیازمندیها Enterprises Ltd.